Sídlo s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje virtuálne sídlo podnikateľským subjektom, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory. Teda Vaša spoločnosť bude mať oficiálne sídlo na niektorej z našich adries čím ušetríte náklady za zabezpečenie vlastných priestorov.
 
V rámci našich služieb virtuálneho sídla ponúkame Vašej spoločnosti poštovú adresu, preberanie a úschovu pošty, oznámenie o prijatí zásielky formou emailu a množstvo doplnkových služieb ako oznámenie o prijatí zásielky formou SMS alebo telefonicky a preposielanie zásielok. Základné služby poskytujeme našim zákazníkom v rámci ceny za prenájom sídla, extra služby ako prenájom zasadacích priestorov a preposielanie pošty si zákazník môže doobjednať za príplatok.
 
Garancia sídla Vašej spoločnosti
Virtuálnu kanceláriu poskytujeme v nehnuteľnostiach, z ktorých väčšinu vlastnia subjekty s našou spoločnosťou spriaznené. Takže Vám môžeme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika ukončenia z dôvodu vypovedania zmlúv vlastníkom priestorov.
 
Obdobie Nájomné za mesiac Celková cena
1 rok 15 € 180 €
6 mesiacov 15 € 90 €
 
Klient uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny za nájom sú konečné, nenavyšujú sa o žiadne ďalšie poplatky ani o DPH (nie me platcami DPH).
 
Služby označenie poštovej schránky a príjem pošty s notifikáciou o prijatej pošte formou emailu je bezplatné k službe Virtuálne sídlo.

pridajte sa aj vy k naším spokojným zákazníkom !